سیما فایل دانلود نمونه سوال , دانلود پروژه

راهنمای خرید


راهنمای خرید و پرداخت اینترنتی (درگاه سامان)

سلام دوستان 
ابتدا محصول مورد نظر را انتخاب نمایید و توضیحات موبوط به هر محصول را کامل مطالعه فرمایید تا از خرید خود مطمئن باشید، حالا جهت خرید یکی از روش های زیر را انتخاب نمایید و مرحله به مرحله با ما پیش بروید.

1- تکمیل اطلاعات خریدار :

شما دو روش برای تکمیل اطلاعات خود دارید ، روش اول اینکه در صفحه محصول اطلاعات ایمیل و شماره همراه خود را بنویسید و یا در صفحه فاکتور این اطلاعات را وارد نمایید. در تصویر زیر محل این دو روش نمایش داده شده است : 

1-1 در صورت کلیک روی دکمه "خرید و دانلود" سمت راست تصویر فوق ، صفحه زیر جهت تکمیل اطلاعات نمایش داده میشود

 

2- صفحه پرداخت اینترنتی درگاه سامان 

همانطور که در تصویر زیر مشاهده میکنید، در این صفحه بانک از شما به ترتیب

1- شماره 13 یا 16 رقمی روی کارت  2- شماره رمز دوم  3- CCV2 (عددی 3-4 رقمی اغلب کنار تاریخ چاپ میشود) 4- تاریخ انقضاء کارت 5- ایمیل (اختیاری) 6-کد امنیتی که بایستی در ورود این اطلاعات دقت فرمایید . 
نکته مهم شما برای ورود این اطلاعات 9 دقیقه زمان دارید که این زمان به اندازه کافی هست ولی شما سعی کنید در دقایق اول فرم را تکمیل نمایید.

پس از تکمیل فرم روی دکمه "پرداخت" کلیک نمایید

 

3- صفحه نتیجه تراکنش 

در این صفحه شماره رهگیری همراه با شماره مرجع و اطلاعات کامل تراکنش نمایش داده میشود. در صورتی که خرید شما موفقیت آمیز باشد، صفحه شما همانند تصویر زیر خواهد بود. لطفا نکته نوشته شده روی تصویر زیر را با دقت مطالعه کنید: (اگر روی دکمه سبز کلیک نکنید خرید شما تایید نمی شود و نمیتوانید فایل را دانلود نمایید / البته پس از حدود نیم ساعت وجه پرداختی به حساب شما بازگردانده خواهد شد)

4- بازگشت به سیمافایل و دانلود فایل محصول 

پس از اینکه روی دکمه سبز تصویر قبل کلیک کردید ، پس از چند ثانیه وارد صفحه دانلود فایل محصول خواهید شد. در این صفحه نیز شماره تراکنش بانکی شما نمایش داده شده است تا از آن در صورت نیاز به رهگیری تراکنش، استفاده نمایید.

 

به همین سادگی شما یک خرید موفق خواهید داشت حالا کافیه روی لینک دانلود کلیک کنید تا محصول به صورت مستقیم دانلود کنید

 

 

تمامی حقوق وب سایت برای سیمافایل محفوظ می باشد . ©
خرید هاست